هفتمين نمایشگاه بین المللی کف پوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته:شركت توسعه اوراسيا نويد:اطلاعیه

 

شرکت توسعه اورآسیا نوید با کسب مجوز از سازمان
توسعه تجارت ایران

هفتمین نمایشگاه بین المللی کف پوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته
را در تاریخ 13 لغایت 16 شهریور ماه  94 در محل دائمی
نمایشگاه های بین المللی تهران
برگزار می نماید.


با توجه به اهداف و برنامه‌های حمایتی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ا از صادرات غیر نفتی، این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار تولید‌کنندگان، تجار، بانکها، موسسات مالی و اعتباری و کلیه دست‌اندرکاران مرتبط با موضوع نمایشگاه قرار می‌دهد تا ضمن ارائه جدیدترین محصولات تولیدی و آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود با آخرین فناوری داخلی و خارجی آشنا شده و جهت بهبود و ارتقاء دانش فنی واحد تحت پوشش خود و گسترش فروش داخلی و صادرات خود اقدام لازم بعمل آورید. لذا خواهشمند است پس از دریافت نامه‌ی فراخوان، نسبت به تکمیل و ارسال فرمهای مربوطه که در سایت شرکتwww.eurasianavid.com آماده شده است اقدام نموده و پس از واریز 100 درصد هزینه متراژ مورد نظر، با بخش فنی ستاد نمایشگاه جهت انتخاب محل غرفه خود هماهنگی لازم معمول فرمایید. بدیهی است جا‌نمایی غرف از تاریخ 94/04/25 شروع و بر اساس تقدم تقاضاها، صورت می گیرد ضمناً جهت شرکت‌هایی که تمایل دارند به عنوان شرکت حامی نمایشگاه حضور داشته باشند تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

امیدواریم با حضور گسترده خود در این رویداد بین‌المللی در برگزاری هر چه باشکوهتر آن سهیم شده و از موقعیت بوجود آمده کمال بهره برداری را نمائید.


مجوز ششمين نمایشگاه بین المللی کف پوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته

 


تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center