دهمین نمایشگاه بین‌المللی کف‌پوشها، موکت، فرش‌ماشینی و صنایع وابسته

تاریخ: 1396/11/16


شماره نامه: 10719/الف/96

مدیریت محترم شرکت
موضوع : دهمین نمایشگاه بین المللی کفپوشها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته
با سلام و احترام،
به استحضار می رساند این شرکت با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران، دهمین نمایشگاه بین المللی کف پوشها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته را در تاریخ 15 لغایت 18 شهریورماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می نماید.
این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار تولیدکنندگان، تجار، بانکها، موسسات مالی و اعتباری و کلیه دست اندرکاران مرتبط با موضوع نمایشگاه قرار می دهد تا ضمن ارائه جدیدترین محصولات تولیدی و آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود با آخرین فناوری داخلی و خارجی آشنا شده و جهت بهبود و ارتقاء دانش فنی واحد تحت پوشش خود و گسترش فروش داخلی و بخصوص صادرات تولیدات ارزشمند خود اقدام لازم بعمل آورند. لذا خواهشمند است پش از دریافت نامه ی فراخوان، نسبت به تکمیل و ارسال فرم های مربوطه که در سایت شرکت (www.eurasianavid.com)  و کانال تلگرامی دهمین نمایشگاه درج شده اقدام و پنجاه درصد هزینه متراژ درخواستی خود را به حساب شرکت واریز و پس از قطعی نمودن متراژ و فضای مورد استفاده با هماهنگی بخش فنی نمایشگاه نسبت به تحویل یک فقره چک باقیمانده هزینه با هماهنگی واحد فروش شرکت اقدام نمایند. بدیهی است به تقاضای فاقد پرداخت هزینه ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین جانمایی غرف از تاریخ 96/11/28 شروع و براساس تقدم تقاضاها و اولویت های حضور در سنوات گذشته، واگذاری صورت می گیرد.
امیدواریم با حضور گسترده خود در این رویداد بین المللی در برگزاری هر چه باشکوهتر آن سهیم شده و از موقعیت بوجود آمده کمال بهره برداری را بعمل آورید.


با تشکر- محسن یاسمی
مدیرعامل


تصویر از نامه ی بالا:

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center