دهمین نمایشگاه بین‌المللی کف‌پوشها، موکت، فرش‌ماشینی و صنایع وابسته

تعرفه های نمایشگاه (دهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی)
تاریخ: 1396/04/27
شماره نامه: 10646/الف/96
پیوست: ندارد


به کلیه مشارکت کنندگان در نهمین نمایشگاه بین المللی کفپوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته 16-13 شهریورماه 1396
با سلام و احترام،
بدین وسیله به استحضار می رساند با توجه به عملکرد موفق و رویکرد صحیح مجله نساجی کهن در انتشار و توزیع 7 سال پیاپی ویژه نامه فرش ماشینی و استقبال مشارکت کنندگان از این رخداد، یکبار دیگر این رسانه به عنوان ناشر ویژه نامه نمایشگاه نهم معرفی می گردد.
لذا کلیه مشارکت کنندگان محترم می توانند با حضور در بحث های محتوایی و تخصصی این نشریه از تبلیغات نهایی آن بهره برداری نمایند.

با احترام - محسن یاسمی
مدیر عامل


تصویر از نامه ی بالا:


تاریخ: 1395/12/18


شماره نامه: 10601/الف/95

مدیریت محترم شرکت
موضوع : نهمین نمایشگاه بین المللی کفپوشها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته
با سلام و احترام،
احتراماً پیشاپیش عید باستانی نوروز را به شما تبریک و شادباش میگویم و به استحضار میرساند،
مجوز برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی،کفپوشها و صنایع وابسته را طبق روال سالهای گذشته توسط سازمان توسعه و تجارت و شرکت سهامی نمایشگاههای ج.ا.ا به این شرکت (توسعه اوراسیا نوید) واگذار نموده اند و به حول و قوه الهی و با عنایت به مشارکت فعالانه شما عزیزان هر سال پر بارتر از سال قبل در زمان مقرر برگزار میگردد، بنابراین کلیه نمایشگاههای مشابه در سایر مراکز نمایشگاهی مثل مصلی امام خمینی (ره)، شهر آفتاب، پارک گفتگو و ... هیچگونه ارتباطی به این شرکت نداشته و ندارد.
ضمناً آقایان عظیم دستفال و امیر دستفال و بهزاد مرادی مدیران شرکت بانیان فردای روشن در ارتباط با شرکت توسعه اوراسیا نوید و نهمین نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی ندارند بنابراین خواهشمند است جهت کسب هرگونه اطلاعات و آگاهی مستقیماً با شرکت توسعه اوراسیا نوید تماس حاصل فرمائید.

با تشکر- محسن یاسمی
مدیرعامل

رونوشت:
- جناب آقای اسفهبدی مدیر عامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا جهت استحضار
- جناب آقای رئیس زاده، دبیر محترم انجمن نساجی جهت استحضار
- جناب آقای کمالیان رئیس محترم اتحادیه فرش ماشینی تهران جهت استحضار
- شرکت محترم تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی شهرستان آران و بیدگل

تصویر از نامه ی بالا:
تاریخ: 07/12/1395

شماره: 10598/الف/95

مدیریت محترم شرکت

موضوع: نهمین نمایشگاه بین‌المللی کف‌پوشها، موکت، فرش‌ماشینی و صنایع وابسته

با سلام و احترام،

به استحضار می‌رساند این شرکت با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران، نهمین نمایشگاه بین‌المللی کف‌پوشها، موکت، فرش‌ماشینی و صنایع وابسته را در تاریخ 13 لغایت 16 شهریور ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می نماید.

این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار تولید‌کنندگان، تجار، بانکها، موسسات مالی و اعتباری و کلیه دست‌اندرکاران مرتبط با موضوع نمایشگاه قرار می‌دهد تا ضمن ارائه جدیدترین محصولات تولیدی و آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود با آخرین فناوری داخلی و خارجی آشنا شده و جهت بهبود و ارتقاء دانش فنی واحد تحت پوشش خود و گسترش فروش داخلی و بخصوص صادرات تولیدات ارزشمند خود اقدام لازم بعمل آورند. لذا خواهشمند است پس از دریافت نامه‌ی فراخوان، نسبت به تکمیل و ارسال فرمهای مربوطه که در سایت شرکت(www.eurasianavid.com) آماده شده است اقدام نموده و پس از واریز 100 درصد هزینه متراژ مورد نظر، با بخش فنی ستاد نمایشگاه جهت انتخاب محل غرفه خود هماهنگی لازم معمول فرمایید. بدیهی است جا‌نمایی غرف از تاریخ 14/12/95 شروع و بر اساس تقدم تقاضاها و اولویت های سنوات گذشته، صورت می‌گیرد.

امیدواریم با حضور گسترده خود در این رویداد بین‌المللی در برگزاری هر چه باشکوهتر آن سهیم شده و از موقعیت بوجود آمده کمال بهره برداری را بعمل آورید.

با تشکر- محسن یاسمی

مدیرعامل


تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center