شركت توسعه اوراسيا نويد | مجري نمايشگاه بين المللي كف پوش ها , موكت , فرش ماشيني و صنايع وابسته|بيانيه رسالت شركت
 
 بيانيه رسالت شرکت
 
بنگاه ها و شرکت های ایران برای توسعه فنی و تکنولوژیک، توسعه بازارهای فروش، پایداری در برابر رقبای خارجی در شرایط الحاق به WTO و بهبود کارآیی و نظام تولیدی خود ناگزیر به پیمودن راه های زیر هستند:

از طریق شرکت در نمایشگاه های تخصصی بین المللی که در داخل یا خارج کشور برپا می شوند، با شرایط جدید کاری، تنوع محصولات و توسعه استانداردهای بازار آشنا شده و از طریق عقد قراردادهای دو جانبه همکاری به توسعه بازار و بهبود سازمان تولیدی خود نایل آیند.
با فنون و روش های جدید و پیچیده بازاریابی صادراتی و بین المللی آشنا شده و حوزه های جدید فروش محصول یا خدمات را زیر پوشش قرار دهند.

از طریق عقد قراردادهای سرمایه گذاری و همکاری های فنی به توسعه کسب و کار و افزایش توان فنی و مدیریتی خود نایل آیند.
شرکت " توسعه اوراسیا نوید" که از ادغام حقوقی سه شرکت فعال در این زمینه ها به صورت "کنسرسیوم" به وجود آمده است، با تکیه بر سالیان دراز تجربه و خدمات موفق و موثری که در این سال ها انجام داده است، فنون برگزاری نمایشگاه های بین المللی و روش های بازاریابی و فروش بین المللی را به خوبی می شناسد و با آشنایی به بازارهای مالی و سرمایه گذاری خارجی توانائی ارائه خدمات در این زمینه ها را به شرکت های ایرانی دارد و می تواند خلاء و شکاف های اطلاعاتی و عملیاتی آن ها را در این زمینه ها پر کند. هدف و سیاست ما، منحصراً کسب سود نیست. ما، با احساس حمیت و عرق ملی می خواهیم که مددکار و یاور شرکت های دیگر باشیم، زیرا به قدرت ملی و توسعه اقتصادی کشور و کسب جایگاه شایسته برای آن در نظام بین المللی با تکیه بر پیشینه تاریخی، استعدادهای ملی و مزیت های نسبی کشور ایمان و اعتقاد داریم و می خواهیم که به سهم خود در آبادانی این سرزمین بکوشیم و زیست خود را در عرصه جهان به دست فرزندانمان تا ابدیت امتداد بخشیم.

چو ایران نباشد تن ما مباد!

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center