شركت توسعه اوراسيا نويد | مجري نمايشگاه بين المللي كف پوش ها , موكت , فرش ماشيني و صنايع وابسته|شایستگی ها و توان مندی های ما
 
 
شایستگی ها و توان مندی های ما
 
برای آن چه که به عنوان مأموریت یا رسالت خود ادعا و بیان کردیم، چه موارد و نشانه های اثباتی سراغ داریم؟
مدیران و کادر نیروی انسانی شرکت، دارای تخصص و تجربه طولانی و ممتد در زمینه فعالیت های مرتبط با خدمات تجاری، مهندسی مالی و خدمات سرمایه گذاری، مدیریت رویدادها، توسعه و تدوین سیستم های اطلاعاتی و عملیاتی هستند و از تحصیلات آکادمیک و آموزش های تکمیلی مرتبط با این مهارت ها برخوردارند.
دارای قراردادهای دو جانبه با شرکت های خارجی در زمینه توسعه روابط تجاری و همکاری جهت برگزاری و مدیریت رویدادهای منطقه ای هستیم.
عضو اتحادیه جهانی آژانس های خدمات سرمایه گذاری (WAIPA) در زمینه جذب و ارائه خدمات سرمایه گذاری می باشیم.
رویدادها و پروژه های متعدد و بسیاری را انجام داده و در تمامی موارد به کسب موفقیت با درجه بالا دست یافته ایم.
دارای نگاه پویا و منتقد نسبت به خود و کار خود هستیم و همواره می خواهیم که ضعف ها و نارسایی های خود را برطرف کرده و به مدارج تکمیلی دست یابیم.
دارای سیستم های اطلاع رسانی و عملیاتی جامع و منحصر به فرد (E-Marketing) هستیم و از این سیستم ها و ابزارها در مدیریت فعالیت های خود به نحو موثر استفاده می کنیم.
با شرایط و ساختار نظام بین المللی در عرصه های تجارت و سرمایه گذاری آشنا هستیم و خود را نسبت به تغییرات آن "روزآمد" نگه می داریم.
یکی از بزرگ ترین و جامع ترین بانک های اطلاعاتی مشتریان و شرکت های ایرانی و خارجی را در عرصه های فعالیت خود در اختیار داریم و مداوماً به توسعه و تکمیل آن می پردازیم.
به اخلاق کاری و تعهدات خود پای بند و متصف هستیم و تا کنون حتی یک مورد نقض عهد را در کارنامه خود نداریم و نخواهیم داشت.
به حفظ بازار و سازمان کاری خود در دراز مدت نگاه می کنیم و از اینرو می دانیم که لازمه این نگاه و حفظ و توسعه بازار کاری، ایفای راستین تعهدات، توسعه مهارت ها و ارائه خدمت شایسته و با کیفیت به مشتریان می باشد.
پارتنرهای WAIPA در سطح بین المللی عبارتند از:

• Foreign Investment Advisory Services (FIAS) Of the World Bank Group
• International Economic Development Council (IEDC)
• Organization for Economic Co-operation and Development (OECD)
• ProInvest
• United Nations Conference on Trade and Development (UNCTAD)
• United Nations Industrial Development Organization (UNIDO)

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center