فرش ماشینـــــی
اخبار و تازه های نمایشگاهی
اطلاعیه های مهم نمایشگاهی
پرسش و پاسخ
رسیدگی به شکایات
اخبار :: تولید ۸۰۰ هزار مترمربع فرش ماشینی

[ سرویس: عمومی ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپی ]

تولید ۸۰۰ هزار مترمربع فرش ماشینی

سرویس : عمومی
91/04/12-09:03
2012-07-02 09:03:58
آخرین مشاهده : 97/11/30-11:53
کد خبر : 44
تعداد مشاهده : 848


 

شاتا- در فروردین و اردیبهشت امسال ۸۸۹ هزار و ۷۰۸ مترمربع فرش ماشینی تولید شد.

در این مدت ۳۴۱ هزار فوت‌مربع انواع چرم و ۱۵ هزار و ۳۸۹ تن نخ پلی‌استر تولید شد که نشان از رشد ۹ درصدی نسبت به دو ماه نخست سال ۹۰ دارد.

براساس این گزارش در دو ماه نخست امسال «الیاف و تاپس‌پلی‌استر» به میزان پنج هزار و ۷۸۶ تن و«نخ سیستم ‌پنبه‌ای ترکیبی الیاف مصنوعی‌» بیش از پنج هزار و ۴۲۶ تن با رشد بیش از ۱۰درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۰ تولید شده است. همچنین در این مدت تولید «الیاف اکریلیک» به مرز دو هزار و ۲۶۶ تن رسید.

در اردیبهشت سال‌جاری تولید فرش ماشینی نیز به ۵۱۷ هزارو ۲۷۱ متر‌مربع و تولید انواع چرم به ۲۰۲ هزار فوت‌مربع رسید که نسبت به اردیبهشت پارسال رشد ۴۴درصدی را تجربه کرده است در این مدت تولید«نخ پلی‌استر» نیز به میزان شش هزار و ۶۰۰ تن رسید‌. بر این اساس در اردیبهشت امسال تولید «‌الیاف و تاپس پلی‌استر» به میزان سه هزار و ۴۰۸ تن با رشد ۳۳/۱۹ درصد نسبت به مدت مشابه خود در سال ۹۰ و تولید «الیاف اکریلیک» و «نخ سیستم پنبه‌ای ترکیبی الیاف مصنوعی» به ترتیب ۵۵۷ تن و سه هزار و ۳۵۳ تن با رشد ۱۴ درصدی نسبت به مدت مشابه خود در اردیبهشت سال ۹۰ روبه‌رو بود.


منبع: گسترش آنلاین
 
 
 
 

   

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center